کلش مود شده ۲۰۲۱


کلش مود شده ۲۰۲۱

دانلود رایگان هک کلش اف کلنز بدون روت Clash of Cla s Hack 2022 دانلود رایگان هک کلش اف کلنز بدون روت ۲۰۲۲ Clash of Cla s Hack 2022 نسخه بینهایت کلش اف کلنز با قابلیت ذخیره کردن اکانت در جیمیل (آپدیت ۳ شهریور ماه) کلش اف کلنز همیشه ثابت کرده است که طرفدار های اصلی […]


دانلود رایگان هک کلش اف کلنز بدون روت Clash of Cla s Hack 2022

دانلود رایگان هک کلش اف کلنز بدون روت ۲۰۲۲ Clash of Cla s Hack 2022

نسخه بینهایت کلش اف کلنز با قابلیت ذخیره کردن اکانت در جیمیل (آپدیت ۳ شهریور ماه)

کلش اف کلنز همیشه ثابت کرده است که طرفدار های اصلی خود را از دست نداده است و هنوز هم این بازی خیلی طرفدار دارد. با توجه بخاطر محبوب بودن این بازی تصمیم گرفتیم امروز در این پست هک کلش اف کلنز رو برای شما کاربران عزیز قرار دهیم تا از این نسخه بینهایت در کنار نسخه اصلی خود استفاده کرده و همزمان از هر دو بازی استفاده کنید. این هک هیچ نیازی به روت ندارد و خیلی راحت در اکثر گوشی های اندروید اجرا میشود و همچنین این هک رو میتوانید در جیمیل ذخیره کرده و از حذف شدن اکانت خود جلوگیری کنید.

ویژگی های بازی هک کلش اف کلنز اندروید :

برای دانلود یک بازی هک دیگر روی اسم هک برول استارز کلیک بزنید.

دانلود رایگان هک کلش اف کلنز Clash of Cla s Hack 2022

دانلود هک کلش اف کلنز Clash of Cla s Hack 2021

کلش اف کلنز هک شده با جم و منابع نامحدود بدون نیاز به روت تاون هال ۱۴ کلن وار لیگ زمین سوم

در این پست این بار با هک کلش اف کلنز در کنار شما کاربران عزیز سایت فست موبایل هستیم. این هک سرور خصوصی و کپی برداری شده از بازی کلش اف کلنز میباشد ولی با این فرق که سرور های این نسخه با سرور های اصلی بازی فرق دارد و صاحب این نسخه برای اینکه کاربران کلش باز این بازی رو بهتر تجربه کنند در نسخه های خصوصی کلش اف کلنز هک شده خود جم و منابع و تمامی امکانات دیگر رو بینهایت و نامحدود گذاشته است تا هرکسی بتواند در کمتر از یک روز یک اکانت لول بالا داشته باشد و از بازی کلش اف کلنز لذت ببرد.

این نسخه هک شده مثل سرور اصلی هر هفته آپدیت میشود و ویژگی های جدیدی رو ارائه میکند همچنین در این هک کلش اف کلنز هم میتوانید کلن بسازید و یا کلن وار استارت کرده و دیگر امکاناتی که در سرور اصلی بازی دوست دارید انجام دهید رو در این نسخه های بینهایت میتوانید هم پیدا کنید. اگر از این نگران هستید که آیا این هک میتواند برای اکانت شما آسیب برساند؟ در جوابش باید بگیم که نه این نسخه هیچ ربطی به اکانت شما ندارد و هیچ مشکلی هم بر روی سرور اصلی یا اکانت دهکده شما بوجود نمیاورد.

در صورتی که بازی های سوپرسل مورد علاقه شما میباشد. پس برای دانلود هک کلش رویال کلیک کنید.

اگر وقتی بعد بازی کردن یک روزی با اررور بروزشدن بازی مواجه شدید در این صورت میتوانید آپدیت جدید بازی خود را از همین صفحه همیشه بصورت کاملا رایگان و لینک مستقیم دریافت کنید. ما دقیق همیشه سعی خود را میکنیم که آپدیت های جدید بازی رو به سرعت قرار دهیم تا شما هم از بازی خود عقب نمانید. پس این صفحه رو در مرورگر خود ذخیره کنید تا بتوانید همیشه از آپدیت شدن سرور ها باخبر شوید.

خواص بازی هک کلش اف کلنز اندروید :

چند سروری که در باکس دانلود زیر آماده شده است هر کدام بهترین و پردانلودترین هک بازی کلش اف کلنز میباشند که هر کدوم یک قابلیت خاصی رو دارند. همچنین همزمان تمامی نسخه هارو میتوانید در کنار هم نصب کرده و بازی کنید.

همیشه لطفا برای دریافت آپدیت های جدید این سرور ها همین صفحه رو دنبال کنید. تمامی سرور هارو به درخواست دوستان عزیز تست کردیم و تمامی مشکلات آن هارو هم حل کردیم با خیال راحت دانلود کنید و از این نسخه های بینهایت لذت ببرید.

رفع مشکل بینهایت نشدن بازی :

– دوستان بعد نصب بازی وقتی بازی رو اجرا میکنید لطفا قبلش اکانت اصلی کلش اف کلنز خود را کلا خاموش کرده و در داخل این نسخه های هک شده کلش اف کلنز نذارید اکانت اصلی شما بالا بیاد چون اگر این هک ها به اکانت اصلی شما وصل بشن اونوقت بازی از حالت بینهایت خارج میشود. بدون جیمیل و بدون اکانت وارد بازی شده و از بینهایت بودن آن لذت ببرید. این دو سرور کاملا تست شده و هیچ مشکلی ندارن و کاملا هم واقعی میباشند عکس هایی که هم مشاهده میکنید توسط خود پشتیبانی سایت گرفته شده است.

توجه : در سرور CocSe ve 3 و A asis تمامی مشکلات بازی مثل اتک نرفتن دهکده دوم و بالا نرفتن کاپ بازی درست شده است. همچنین بازی CocSe ve s3 و A asis رو میتوانید روی جیمیل هم ذخیره کنید و در این نسخه به شما ۱۰ میلیون جم داده میشود و کاپ شما در هر اتک خیلی راحت بالا میرود. منتظر نظرات شما عزیزان در مورد این سرور های جدید هستیم. این نسخه هارو در یک ایمیلی ذخیره کنید که کاملا این ایمیل جدید باشد و هیچ بازی دیگری تو این ایمیل ذخیره نکنید اگر رو ایمیل جدید ذخیره نکنید اکانت شما بعد آپدیت حذف میشود.

آموزش فعال کردن رمز های تقلبی در هک کلش اف کلنز :

دوستان در سرور های Cocse ve و کلش مجیک ایرانی انواع رمز های واقعا خوب وجود دارد که شما میتوانید با آموزش تصویری زیر خیلی راحت به این رمز ها دست پیدا کنید.

ابتدا در صفحه اول بازی خود در پایین صفحه مثل عکس زیر روی عکس دو کاغذ چسبیده کلیک کرده و وارد این صفحه شوید.

بعد در این صفحه قسمت اخبار رو مثل عکس زیر انتخاب کرده و تمامی رمز های بازی رو میتوانید در اینجا مشاهده کنید. با این رمز ها میتوانید جم های خود را فول کرده و کلی رمز دیگر هم وجود دارد که میتوانید از این رمز ها هم استفاده کنید.

امیدواریم این رمز های تقلبی مورد پسند شما قرار بگیرد و بتوانید توسط همین رمزها یک دهکده حرفه ای برای خود بسازید.

ویدئویی از محیط بازی هک کلش اف کلنز :

باکس دانلود

دانلود سرور CocSe ve 1 ( آپدیت جدید ۳۰ مرداد ) با قابلیت زمین سوم

دانلود سرور CocSe ve 2 ( آپدیت جدید ۳۰ مرداد ) با قابلیت زمین سوم

دانلود سرور CocSe ve 3 ( آآپدیت جدید ۳۰ مرداد ) با قابلیت زمین سوم

دانلود سرور نالز کلش ( آپدیت جدید ۳۱ تیر ) با قابلیت زمین سوم

دانلود سرور پلنیکس کلش ( آپدیت جدید ۲ شهریور )

دانلود سرور اختصاصی فست موبایل ( آپدیت ۹ تیر )

دانلود سرور اول آتراسیس ( آپدیت جدید ۲۷ تیر ) با قابلیت زمین سوم

دانلود سرور دوم آتراسیس ( آپدیت جدید ۲۷ تیر ) با قابلیت زمین سوم

دانلود سرور اول آتراسیس برای شبیه ساز کامپیوتر

دانلود سرور دوم آتراسیس برای شبیه ساز کامپیوتر

دانلود سرور مجیک ۱ با قابلیت زمین سوم

دانلود سرور مجیک ۲ با قابلیت زمین سوم

کلش مود شده ۲۰۲۱