پرسرعت ترین ماشین دنیا


پرسرعت ترین ماشین دنیا

در این جستار قصد داریم به سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱ بپردازیم. در ادامه برای آشنایی با فهرست سریع ترین ماشین های ۲۰۲۱ با ما باشید.


سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱ ؛ فهرست پرسرعت ترین ماشین های سال

در این جستار قصد داریم به سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱ بپردازیم. در ادامه برای آشنایی با فهرست سریع ترین ماشین های ۲۰۲۱ با ما باشید.

در سالیان اخیر خودروهای سریع و جذابی وارد بازار شده اند. برای نمونه می توان به مک لارن سنا و کوروت سی ۸ اشاره کرد که همه نیازهای یک راننده عاشق سرعت را برآوده می کنند.

اگر آن دسته از ماشین دوستان عشق آپشن! را کنار بگذاریم، یک فاکتور مهم برای علاقه مندان به دنیای گسترده اتومبیل، سریعترین ماشین هاست. حال و با شروع سال جدید میلادی انتظار نوآوری های جدید و ماشین هایی سریعتر نسبت به سال گذشته را داریم. بر همین اساس در این نوشتار تکراتو تصمیم داریم شماری از سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱ را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱

فهرست پرسرعت ترین ماشین های سال

در حال حاضر و با پیشرفت صنعت تولید خودروهای برقی، خودروهای برقی نیز جای خود را در فهرست سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱ باز کرده اند. اما در مورد ادعای ثبت بالاترین سرعت، چالش اساسی همواره مربوط به زمین آزمایش است.

فقط چند مکان بر روی زمین وجود دارد که شرایط مناسب برای انجام تست حداکثر سرعت را فراهم می آورد. در ادامه ما فهرستی از سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱ را به شما معرفی خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما باشید.

کونیگزگ جسکو ابسولوت (Jesko Absolu ) : سریع ترین ماشین جهان در سال ۲۰۲۱

در فهرست سریع ترین ها، طبیعتا کونیگزگ همواره نمایندگان مهمی خواهد داشت. Jesko Absolu به عنوان یکی از سریع ترین اتومبیل های ۲۰۲۱ در ۳ مارس ۲۰۲۰ با مدل Geme a و به صورت آنلاین معرفی شد. Jesko Absolu نسخه ای مخصوص سرعت از مدل Jesko است که موتور ۸ سیلندر V شکل آن در ۸۵۰۰ دور در دقیقه حداقل ۱۶۰۰ اسب بخار قدرت تولید می کند.

کونیگزگ مدعی است Jesko Absolu در شرایط مناسب بیش از ۳۰۰ مایل در ساعت (۴۸۳ کیلومتر در ساعت) سرعت دارد و حتی مدعی است که توانایی رسیدن به سرعت ۵۳۰ تا ۵۶۰ کیلومتر را نیز دارد.

بیشتر بخوانید:

گران ترین خودروهای جهان ۲۰۲۰ ؛ فهرست گران قیمت ترین ماشین‌های سال

پورشه ۹۱۱ جی تی ۳ (Po sche 911 GT3) : پرسرعت ترین ماشین دنیا ۲۰۲۱

در حال حاضر جی تی ۳ یکی از بهترین و سریع ترین اتومبیل های ۲۰۲۱ است. این محصول ۵۰۲ اسب بهار قدرت داشته و عملکرد آن حتی از جی تی ۹۹۱٫۲ نیز بهتر است. صفر تا صد این محصول تنها ۳٫۲ ثانیه است. پورشه ۹۱۱ جی تی ۳ بسیار سبک وزن بوده و تیم مهندسی آن نیز تلاش قابل تقدیری صرف بهبود عملکرد آن کرده اند. کاهش وزن ۹۱۱ جی تی ۳ سبب افزایش نیروی رو به پایین و در عین حال کشش جی تی ۳ شده که حرکت با آن را نه تنها در پیست بلکه در بزرگراه هم لذت بخش خواهد بود.

مک لارن اسپیدتیل (McLa e  Speed ail) : سریع ترین ماشین جهان در سال ۲۰۲۱

قدرت اسپیدتیل توسط یک موتور اصلاح شده از مدل ۷۲۰S و یک پیشرانه هیبریدی تامین می شود که می تواند تا ۱۰۳۶ اسب بخار قدرت تولید کند. مک لارن مدعی است که اسپیدتیل حداکثر سرعت ۴۰۲٫۳ کیلومتر در ساعت دارد و میتواند ۰ تا ۳۰۰ کیلومتر را در مدت زمان ۱۲٫۸ ثانیه طی کند.

بیشتر بخوانید:

پرفروش ترین خودروهای جهان ۲۰۲۰ ؛ محبوبترین ماشین های سال را بشناسید!

ب ام و ام ۵ سی اس (BMW M5 CS) : سریع ترین ماشین های ۲۰۲۱

ام ۵ سی اس، قدرتمندترین سری ام دنیاست و نباید از این امر متجب شوید. چراکه این محصول ۶۰۰ اسب بخار قدرت دارد و حداکثر سرعت آن حدود ۳۰۴ کیلومتر بر ساعت است و در ۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد. بی ام و برای افزایش قدرت این محصول، وزن آن را به طرز قابل توجهی کاهش داده است. به علاوه پیشرانه توئین توربو ۴٫۴ لیتری V8 بی ام و به بهترین شکل ممکن در این مورد عمل کرده و به روزرسانی های آن مدل مورد بحث را نسبت به M5 Compe i io بسیار متمایز کرده است.

اس اس سی تواتارا (SSC Tua a a) : سریع ترین ماشین جهان در سال ۲۰۲۱

SSC Tua a a که قصد دارد اولین خودروی تولیدی با سرعت ۴۸۳ کیلومتر در ساعت باشد، دارای یک پیشرانه ۸ سیلندر ۵٫۹ لیتری با توربو دوقلو و میل لنگ مسطح است. این پیشرانه با سوخت E85، ۱۷۵۰ اسب بخار قدرت و با سوخت ۹۱ اکتان ۱۳۵۰ اسب بخار قدرت تولید می کند.

بیشتر بخوانید:

بررسی هیوندای النترا ۲۰۲۰ ؛ با این خودرو جمع و جور و رقبایش بهت آشنا شود!

بوگاتی بولید (Buga i Bolide) : سریع ترین ماشین جهان در سال ۲۰۲۱

بولید به عنوان یکی از سریع ترین اتومبیل های ۲۰۲۱ دارای ۱۸۲۵ اسب بخار قدرت است و تنها ۱۲۴۰ کیلو وزن دارد و نسبت قدرت به وزن باورنکردنی ۱٫۴ اسب بخار در هر کیلو را دارد. بوگاتی می گوید که بنابر شبیه سازی های رایانه ای، بولید می تواند در مدت زمان ۵ دقیقه و ۲۳٫۱ ثانیه دور پیست Nü bu g i g را تمام کند.

هنسی ونوم اف ۵ (Ve om F5) : سریع ترین ماشین جهان در سال ۲۰۲۱

ونوم اف ۵ به یک موتور ۷٫۴ لیتری V8 توربو شارژ اختصاصی مجهز شده است. ادعا می شود که حداکثر سرعت این خودرو ۳۰۱ مایل در ساعت برابر یا ۴۸۴ کیلومتر در ساعت است. هنسی پیش بینی می کند که شتاب این خودرو ۰ تا ۱۸۶ مایل در ساعت (۰ تا ۳۰۰ کیلومتر در ساعت) در زمان کمتر از ۱۰ ثانیه خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

بهترین وانت های ۲۰۲۱مروری بر گران ترین و سریع ترین و قدرتمندترین وانت های جهان

بوگاتی شیرون ۳۰۰ (Buga i Chi o Supe Spo 300 ) : سریع ترین ماشین جهان در سال ۲۰۲۱

بوگاتی شیرون ۳۰۰ نسخه ویژه بوگاتی است که تنها در ۳۰ دستگاه تولید شده است. این مدل اولین خودرو این سری بود که سد جادویی ۳۰۰ مایل در ساعت را شکست و به طور دقیق تر به سرعت ۳۰۴٫۷۷۳ مایل در ساعت برابر با ۴۹۰٫۴۸۴ کیلومتر در ساعت رسید.

کونیگزگ جمرا  (Koe igsegg Geme a) : سریع ترین ماشین جهان در سال ۲۰۲۱

جمرا با توان ۱۷۰۰ اسب بخار و گشتاور ۲۵۸۰ پوند دیگر نماینده کونیگزگ است که می تواند ۰ تا ۱۰۰ را در مدت زمان ۱٫۹ ثانیه پر کرده و نهایت سرعت ۴۰۰ کیلومتر در ساعت را ثبت کرده است.

پینین ‌فارینا باتیستا (Pi i fa i a Ba is a) : پرسرعت ترین ماشین دنیا ۲۰۲۱

باتیستا دارای چهار موتور است که به آن قابلیت چهار چرخ متحرک را می دهد و می تواند ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر را در ۱٫۹ ثانیه پر کند و در زمان ۴٫۳ ثانیه به سرعت ۰ تا ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت برسد. همچنین مسافت ۴۰۰ متر را در ۹٫۱ ثانیه طی می کند. با این وجود حداکثر سرعت آن چیزی حدود ۳۵۰ کیلومتر در ساعت است.

بیشتر بخوانید:

کیا سورنتو ۲۰۲۱ ؛ بررسی و مشخصات فنی نسل چهارم Kia So e o

ریماک سی ۲ (Rimac C Two) : پرسرعت ترین ماشین دنیا ۲۰۲۱

ادعا می شود که C Two با حداکثر سرعت ۴۱۵ کیلومتر در ساعت و توان خروجی ۱۸۸۸ اسب بخار قادر است در مدت زمان ۱٫۸۵ ثانیه ۰ تا ۹۷ کیلومتر در ساعت شتاب بگیرد و این امر سبب شده تا این محصول در شمار سریع ترین اتومبیل های ۲۰۲۱ قرار بگیرد.

مرسدس AMG پروژه یک (AMG ONE) : پرسرعت ترین ماشین دنیا ۲۰۲۱

AMG ONE از یک پیشرانه اصلاح شده ۱٫۶ لیتری ۹۰ درجه V6 توربوشارژ که از خودروی AMG F1 W07 F1 وام گرفته شده است بهره مند می باشد. مرسدس درباره این محصول می گوید که می تواند در کمتر از ۶ ثانیه به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعت ۳۵۰ کیلومتر را ثبت کرده است. این موضوع ای ام جی وان را به یکی از سریع ترین اتومبیل های ۲۰۲۱ بدل می کند.

بیشتر بخوانید:

بررسی هوندا سیویک ۲۰۲۰ ؛ یک خودرو زیبا، اسپرت و دوست داشتنی!

آلفارومئو جولیا (Alfa Romeo GTA)  : پرسرعت ترین ماشین دنیا ۲۰۲۱

آلفا رومئو جولیا GTA نسبت به نسل قبلی خود وزن کمتری و تغییرات بیشتری دارد. اکنون پیشرانه این خودرو ۵۳۲ اسب بخار است و البته باید برای خرید آن مبلغ قابل توجهی هزینه کنید. صفر تا صد جولیا در مدت زمان ۳٫۶ ثانیه انجم می شود. جولیا GTAپیشرفت های دیگری هم داشته و مهندسین آلفا رومنو عملکرد آن در پیچ های تند را بهتر کرده اند.

لامبورگینی هوراکان اس تی او (lambo ghi hu aca STO) : سریع ترین ماشین های ۲۰۲۱

هوراکان در مدت زمان ۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد. مدل STO از پیشرانه V10 مدل EVO استفاده می کند ولی کمی از آن کندتر است و سرعت آن حدود ۳۱۰ کیلومتر بر ساعت است.

با این وجود باید این نکته را در نظر بگیرید که آیرودینامیک هوراکان STO بسیار بی نقص و دقیق است و این مسئله محصول لامبورگینی را به خودرویی بی نظیر بدل کرده است. هوراکان STO بسیار سبک بوده و این موضوع علاوه بر افزایش چابکی این محصول به بهبود فرمان پذیری آن سبب شده است.

بیشتر بخوانید:

بهترین خودروهای برقی ۲۰۲۰ جهان؛ بی صدا، زیبا و کارآمد!

مازراتی ام سی ۲۰ (Mase a i MC 20) : سریع ترین ماشین های ۲۰۲۱

مازراتی در مدل ام سی ۲۰ به بهترین شکل ممکن عمل کرده است. پیشرانه V6 این خودرو با توان ۶۲۱ اسب بهار، صفر تا صد را در تنها ۲٫۹ ثانیه پر می کند و این موضوع جای چون و چرایی درباره اینکه مازراتی ام سی ۲۰ از سریع ترین اتومبیل های ۲۰۲۱ است تردیدی نمی گذارد.

حداکثر سرعت این ماشین ۳۲۵ کیلومتر بر ساعت است. مازراتی MC 20 یکی از بهترین محصولات ساخته شده توسط مازراتی است و این خودرو قدرت و ظرافت زیادی دارد.

لوتوس اویجا (Lo us Evija) : سریع ترین ماشین های ۲۰۲۱

لوتوس اویجا در مدت ۲٫۸ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد. رقم مزبور بسیار قابل توجه است، اما لوتوس مدعی است که اویجا در ۶ ثانیه به سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد و در ۹ ثانیه ۳۰۰ کیلومتر را پر می کند!

اویجا خودرویی الکترونیکی است و دو دیفرانسیل با توان ۱۹۷۲ اسب بخار است و احتمالا خریداران این محصول باید چند میلیون دلاری برای خرید آن هزینه کنند.

بیشتر بخوانید:

ارزان قیمت ترین ماشین های جهان ۲۰۲۰ ؛ با اقتصادی ترین خودروهای جهان آشنا شوید!

آئودی E-T o GT : سریع ترین ماشین های ۲۰۲۱

آئودی E-T o GT به عنوان یکی از سریع ترین اتومبیل های ۲۰۲۱ به شکل استاندارد ۶۰۰ اسب بهار قدرت دارد. اما نسخه دیگر این محصول که ۶۵۰ اسب بخار قدرت دارد، صفر تا صد را در ۲٫۷ ثانیه پر می کند. برد پیمایشی این محصول به اندازه تسلا مدل S نیست. اما کسی که به دنبال E-T o GT می باشد قطعا به برد پیمایشی اهمیتی نمی دهد و طبیعتا سرعت و قدرت محصول آئودی را مورد توجه قرار می دهد.

فراری SF 90 اسپایدر (Fe a i SF90 Spide ) : سریع ترین ماشین های ۲۰۲۱

فراری اس اف ۹۰ اسپایدر محصولی شگفت انگیز است که از پیشرانه ای خارق العاده بهره مند است. این خودرو از موتور ۴ لیتری V8 توئین توربو با قدرت ۷۶۹ اسب بخار و دو پیشرانه الکتریکی با توان ۲۱۷ اسب بخار استفاده می کند.

به این ترتیب در مجموع فراری SF 90 اسپایدر ۹۸۶ اسب بهار قدرت با گشتاور ۹۰۰ نیوتن متر در اختیار داشته و تمام این ارقام باعث شده که محصول فراری در ۲٫۵ ثانیه به راحتی به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد و از سریع ترین اتومبیل های ۲۰۲۱ است.

تسلا مدل S Plaid: سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱

تسلا مدل S Plaid در ۱٫۹۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌ رسد. این محصول سریع‌ ترین اتومبیل جاده‌ جهان بوده و هم اکنون در حال فروش به مشتریان است. حداکثر سرعت مدل S Plaid حدود ۳۲۱ کیلومتر در ساعت است. تسلا در این محصول تمام تکنولوژی‌ های اختصاصی خود را ارتقا داده و از باتری‌ هایی جدید بهره برده است. احتمالا مدل S Plaid از پورشه تایکان سریع‌ تر است؛ اما زمان و داده‌ های مرتبط به خودروی مزبور در پیکست نوربورگ‌ رینگ منتشر نشده و این ادعا در حد حدس و گمان است.

بیشتر بخوانید:

زیباترین خودروهای جهان ؛ با شاهکارهای هنری تاریخ اتومبیل سازی دنیا آشنا شوید!

استون مارتین دی بی اس سوپرلگرا (As o Ma i DBS Supe legge a) : سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱

نام استون مارتین با مجموعه فیلم های جیمز باند ارتباط خاصی دارد. جیمز باند جدید نیز ۴ استون مارتین را خواهد داشت که یکی از آن ها محصول مورد بحث ماست. این خودرو ۱۲ سیلندر در طی ۳٫۴ ثانیه از صفر به به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد.

بوگاتی دیوو ۲۰۲۱ (Buga i Divo) : سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱

این محصول بر پایه شیرون توسعه یافته و از همان موتور ۱۶ سیلندر کواد توربو با ۱۴۷۹ اسب بخار خروجی و گشتاور ۱۱۸۰ پوندفوت استفاده می کند. دیوو طی ۲٫۴ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت این محصول نیز برابر با ۳۷۹ کیلومتر برساعت است.

شورولت کوروت سی ۸ (Chev ole Co ve e C8) : سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱

نام کوروت با اعضا خانواده C و برند استینگری در صنعت خودرو جاودانه شده است. برای کوپه ای پر آوازه و قدرتمند که قیمت پایه آن کمتر از ۶۰ هزار دلار باشد، قطعا C8 جدید بهترین گزینه خواهد بود.

این محصول از موتور ۸ سیلندر ۶٫۲ لیتری با ۴۹۵ اسب بخار خروجی و گشتاور ۴۶۵ پوندفوت استفاده می کند. کوروت طی ۳ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت نیز برابر با ۳۱۲ کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

بیشتر بخوانید:

مقایسه کامارو و موستانگ ؛ شورولت کامارو ۲۰۲۰ بهتر است یا فورد موستانگ ۲۰۲۰؟

داج چارجر اس آر تی هلکت واید بادی (Dodge Cha ge Hellca widebody) : سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱

حتما با نام خودروهای عضلانی آشنا هستید زیرا این ها بخشی جذاب و دوست داشتنی از تاریخ صنعت خودرو هستند. اگر در سال ۲۰۲۰ بدنبال یک عضلانی پرقدرت با طراحی وینتیج باشید قطعا گربه جهنمی گزینه اصلی خواهد بود.

این خودرو از موتور سوپرشارژ ۶٫۲ لیتری ۸ سیلندر با ۷۰۷ اسب بخار خروجی و گشتاور ۶۵۰ پوندفوت استفاده می کند. هلکت طی ۳٫۶ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت نیز برابر با ۳۱۵ کیلومتر برساعت است.

هوندا سیویک تایپ آر ۲۰۲۱ (Ho da Civic Type R) : سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱

با یکی از خوش قیمت ترین مبارزان خیابانی سر و کار داریم. خودرویی که از موتور ۴ سیلندر توربوی ۲ لیتری با ۳۰۶ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۹۵ پوندفوت استفاده می کند. این محصول طی ۵ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

سریع ترین خودروهای ۲۰۲۱ ؛ فهرست پرسرعت ترین ماشین های سال

Modal body ex goes he e.

سدان اختصاصی کرمان موتور با قیمت زیر ۵۰۰ میلیون تومان معرفی شد

ابلاغ آیین نامه واردات خودرو ؛ انتظارها به سرآمد!

قیمت روز خودرو امروز ۴ شهریور ؛ لیست قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا

گزینه های واردات خودرو ؛ با برخی از خودروهای زیر ۲۰ هزار دلار بازار جهانی آشنا شوید

نقش ایران خودرو و سایپا در پرونده فولاد مبارکه ؛ هر جا سخن از فساد است، نام این دو می‌درخشد

خودرو اقتصادی سایپا معرفی شد ویدیو

شرایط عجیب واردات خودرو ؛ آیا واردات واقعا آزاد شده است؟

علت توقف شماره گذاری خودروهای بی‌کیفیت دستور رئیس جمهور بود!

عرضه خودروهای ایرانی در روسیه ؛ تارا و شاهین اولین صادراتی‌ها!

سقف قیمت واردات خودرو رسما تایید شد

ارسال

۱۰ خودروی سریع دنیا را بشناسید

شاید نام کمپانی‌هایی که سریع ترین خودروهای دنیا را می سازند به گوشتان خورده باشد اما بازار خودرو بازار ثابتی نیست و هر لحظه در حال تغییر است و با ساخت خودروهای جدید توسط غول های خودروسازی ساختار این فهرست دگرگون می شود.

به گزارش خبرآنلاین از بست بایکس، برای خیلی از افراد سرعت خودرو یکی از فاکتورهای مهم انتخاب خودرو است و در این راستا غول‌های خودروسازی به تقاضای مشتریان توجه کرده و هر ساله در رقابت با سایر یکدیگر فهرست سریع‌ترین خودروهای خود را به روزرسانی می کنند.

فهرست ده‌تایی پر سرعت‌ترین خودروهای دنیا به شرح زیر است:

۱۰.استون مارتین

استون مارتین با حجم موتور ۷.۳ و صفر تا شصت ۳.۵ ثانیه ای جزء سریع‌ترین خودروها دنیا است. حداکثر سرعت این خودرو ۲۲۰ کیلومتر در ساعت است.

۹.پاگانی هوآریا

قطعا در فهرست سریع ترین خودروهای جهان باید نام حداقل یک کمپانی خودروسازی ایتالیایی بیاید و در اینجا یکی از محصولات کمپانی خودروسازی پاگانی لقب سریع ترین خودرو جهان را به خود اختصاص داده است.

حداکثر سرعت پاگانی ۲۳۰ کیلومتر بر ساعت است و قدرت موتور آن ۷۳۰ اسب بخار است.

۸.زنوو اس تی وان

زنوو کارخانه اتومبیل‌سازی دانمارکی است، که در سال ۲۰۰۴ تأسیس شد و در سال ۲۰۰۸ نخستین محصول خود را با نام s ۱ معرفی کرد.

حداکثر سرعت این خودرو ۲۳۳ کیلومتر بر ساعت است و حجم موتور آن ۶.۸ لیتر است و قدرت موتور آن ۱۱۰۴ اسب بخار است و تنها در ۸.۹ ثانیه می تواند به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

۷.مک لارن اف وان

این خودرو یکی از محصولات ۲۳ ساله کمپانی خودروسازی مک لارن است. حجم موتور این خودرو ۶.۱ لیتر است و قدرت موتور آن ۶۷۰ اسب بخار است و می تواند در مدت ۳.۲ ثانیه به سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعت آن ۲۴۱ کیلومتر بر ساعت است.

۶.کوئنیگزگ سی سی آر

کویینزگ یک شرکت خودرو ساز سوئدی در زمینه خودروهای اسپرت است و کارخانه آن در شهر انگلهولم قرار دارد. این شرکت در سال ۱۹۹۴ میلادی تأسیس گردیده‌است.

حجم موتور این خودرو ۴.۷ لیتر است و قدرت موتور آن ۸۰۶ اسب بخار است و حداکثر سرعت آن ۲۴۲ کیلومتر بر ساعت است.

۵.اولتیمیت آئرو اس اس سی

اس‌اس‌سی نورث آمریکا که سابقاً با نام سوپر کارز شناخته میشد نام یک شرکت سازنده خودروی سوپر اسپورت امریکایی است. مرکز این شرکت در وست ریچلند، واشینگتن در امریکا قرار دارد.

زمانی که این خودرو به بازار آمد برای سه سال پشت هم لقب سریع ترین خودرو دنیا را به خود اختصاص داد. حجم موتور این خودرو ۶.۳ لیتر است و قدر موتور آن ۱۲۸۷ اسب بخار است و تنها در کم تر از ۱۶ ثانیه می تواند به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت این خودرو ۲۵۶ کیلومتر بر ساعت است.

۴. ۹FF GT۹-R

این خودرو یکی از محصولات شرکت خودروسازی ۹FF است که کمپانی خودروسازی آلمانی است که ظاهر آن مانند پورشه ۹۱۱ است. حجم موتور آن ۴ لیتر است و قدرت موتور آن ۱۱۲۰ اسب بخار است و می تواند تنها در ۲.۹ ثانیه به سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

حداکثر سرعت این خودرو ۲۵۷ کیلومتر بر ساعت است و در کم تر از ۱۶ ثانیه می تواند به سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

۳.بوگاتی ویرون سوپر اسپورت

سری بوگاتی ویرون اولین خودروهایی بوده اند که توانستند مرز سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت را بشکنند. حجم موتور این خودرو ۸ لیتر است و قدرت موتور آن ۱۱۰۶ اسب بخار است و قدرت موتور آن می تواند به ۱۲۰۰ اسب بخار برسد که منجر به پرواز ماشین می شود.حداکثر سرعت این خودرو ۲۶۸ کیلومتر بر ساعت است و صفر تا ۶۰ آن تنها ۲.۴ ثانیه طول می کشد.

۲. هنسی ونوم جی تی

هِنِسی پِرفومِنس انجینیرینگ یک شرکت آمریکایی متخصص در زمینه تیونینگ خودروهای اسپرت و سوپراسپورت از چندین برند مانند: فراری، پورشه، مک لارن، شورلت، دوج، کادیلاک، خودروسازی لوتوس، جیپ، فورد، جی‌ام‌سی، لینکلن موتور کمپانی و لکسوس است.

صفر تا ۶۰ این خودرو تنها ۲.۸ ثانیه طول می کشد و تنها در ۱۴.۵۱ ثانیه می تواند به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعت این خودرو ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت است.

۱.کوئنیگزگ اگرا آر

سرانجام جایگاه نخست سریع ترین خودرو دنیا به یکی از خودروهای شرکت خودروسازی سوئدی کوئنیگزگ می رسد.

حجم موتور این خودرو ۵ لیتر است و قدرت موتور آن ۱۱۴۰ اسب بخار است و تنها در ۲.۵ ثانیه می تواند به سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت این خودرو ۲۷۳ کیلومتر بر ساعت است.

۲۲۶۲۲۷

برچسب‌ها

مطالب مرتبط

قیمت انواع خودروهای داخلی ۲۰۰۸ تا ۳۱۸ میلیون عقب نشست

آستون مارتین والکری؛ آینده همینجاست

رکورد سریع ترین خودروی جهان شکسته شد

۱۰ شاسی بلند لاکچری سال ۲۰۱۹ را بشناسید

شورولت خودروی مخصوص چینی‌ها را رونمایی کرد

بازار خودرو در انتظار کاهش قیمت شرط آرامش بازار تداوم عرضه است

مبارزه در آفرود؛ کدام لندکروز بهتر است؟

فهرست ١٠ خودروی لاکچری جهان گران‌ترین خودروهای سال ۲۰۲۲ چند؟

فیلم | پورشه از اولین خودروی برقی خود رونمایی کرد

قیمت انواع خودروهای وارداتی سراتو دست دوم ۲۷۵ میلیون تومان شد

گران‌ترین خودروهای سال ۲۰۲۰ را بشناسید

آخرین نرخ خودروهای داخلی در بازار؛ کاهش قیمت هایما تا ۲۴۵ میلیون تومان

بازار عجیب خودروهای لاکچری فهرست گران‌قیمت‌ترین خودروهای دست‌ساز جهان

رقابت هیجان انگیز پرشیاخودرو برای وبسایت خودروهای کارکرده BMW و MINI

نظر شما

ببینید | کشف سیاره فراخورشیدی مملو از اقیانوس‌های زیبا

ببینید | نشاندن دختر روی صندوق عقب؛ حرکت دور از عقل یک پدر و پاسخ جنجالی!

ببینید | تغییر ۱۸۰ درجه‌ای حرف‌های قالیباف طی تنها ۲۸ روز!

ببینید | صحنه های وحشتناک از قدرت ویرانگر سیل در پاکستان

ببینید | اولین دیدار اسیر عواوده با فرزندانش پس از حدود ۶ ماه اعتصاب غذا

آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان

آخرین قیمت مرغ در بازار جدول قیمت

خبر ویژه معاون رییس‌جمهور برای کارمندان طرح همسان سازی حقوق تهیه شد

از آخرین قیمت باتری خودرو در بازارمطلع شوید

بورس عقب رفت خریداران طلا چقدر زیان کردند؟

رئیس انجمن صنفی گاوداران: قیمت منطقی هر کیلو گوشت گوساله ۲۳۰ هزار تومان است!

پیش از اجاره کردن خانه این نکات را حتما چک کنید مهمترین قوانین اجاره خانه

دوا و دکتر مردم در قله تورم مرداد روند کاهشی هنوز به کالاهای غیرخوراکی نرسیده

کدام مشترکان برق باید منتظر قبض‌های نجومی باشند؟

اولویت دریافت کنندگان سهام عدالت اعلام شد

محسن رضایی : احتمال توافق در برجام وجود دارد فراخوان برای «یک انقلاب و قیام سوم» در اقتصاد کشور

سعید محمد، مجوز بانک گرفت؟ رئیس بانک مرکزی پاسخ داد

مالکان خانه‌های متری ۴۰۰ میلیون تومانی در تهران چه کسانی هستند؟ وقتی مالکان گران ترین خانه هم مبهوت می شوند

خبر خاندوزی درباره شیوه جدید توزیع نان امروز می‌دانیم چه فردی از کدام نانوایی نان خریده است

جزئیات فروش بلیت اتوبوس‌های اربعینفقط به نام زائر

هزینه های نگهداری حیوان خانگی دو برابر یارانه ! از ۵۰۰ هزار تومان تا ده‌ها میلیون تومان

در بحث مشارکت کنید

ببینید | نبرد یک ماشین کنترلی با یک تیبای سایپا

سی‌ان‌بی‌سی: نسخه جدید برجام متفاوت استتایم: تعلل بایدن چند دلیل دارد

ببینید | اظهارات جنجالی کارشناس حاشیه‌ساز صدا و سیما: اختلاس، دزدی است؟ چه کسی چنین حرفی زده؟

ببینید | آمریکا باز هم مانع‌تراشی کرد؛ شرط جدید بایدن برای برجام

عکس| آدم فضایی‌ها روی اقیانوس آرام؟جنجالی که یک خلبان به پا کرد!

اسکوچیچ در ورزشگاه آزادی برکنار شد!

جزییات پرونده یک افسر پلیس که دیروز اعدام شد ۲۰ سال تلاش برای خلاصی متهم نتیجه نداد

از پهلوی تا خاتمی؛ علیه طبقه متوسط اگر فضا را امن کنیم، اندیشمندان درجه یک ایرانی برمی‌گردند

زلنسکی وعده انتقام داد

ببینید | اولین تصاویر از صحبت‌های ابراهیم تاتلیسس روی تخت بیمارستان بعد از تصادف هولناک

بازار

آشنایی با برند هزاره سیستم و فعالیت‌های آن

با تغییر و تحولاتی که در دنیای امروزه در حال رخ دادن است، لپ تاپ و کامپیوتر به یکی از لوازم ضروری و اساسی هر خانه‌ای تبدیل شده‌اند.

پرسرعت ترین ماشین دنیا