نتیجه بازی گل گهر با سپاهان


نتیجه بازی گل گهر با سپاهان

ساعت و نتیجه زنده بازی گل گهر سیرجان و سپاهان در لیگ برتر خلیج فارس (بازی سپاهان و گل گهر سیرجان) به همراه اتفاقات، گلزنان، ویدئوهای گل و خلاصه بازی و اخبار این بازی


نتیجه بازی گل گهر با سپاهان

بازی گل گهر سیرجان و سپاهان (لیگ برتر خلیج فارس، ۲۹ مهر)

اتفاقات

ویدیو‌های بازی گل گهر سیرجان و سپاهان

خلاصه بازی گل گهر سیرجان ۰-۲ سپاهان

جدول لیگ برتر خلیج فارس

اخبار مرتبط تیم‌ های گل گهر سیرجان و سپاهان

برخی از محتوای فوتبالی با همکاری ترنسیس ترجمه و تهیه می‌گردد.

سیرجان، صدرنشین موقت لیگ برتر؛

گل‌گهر ۴ – سپاهان ۲؛ طوفان شاگردان ژنرال

در روز درخشش مهدی تیکدری و دبل گلزنی او، شاگردان امیر قلعه‌نویی موفق شدند در دیداری خانگی با ۴ گل حریف نامدار خود را شکست بدهند و به صدر جدول صعود کنند.

به گزارش ورزش سه در کنار دربی ۹۷ که حساس‌ترین دیدار هفته هشتم به شمار می‎رفت، در اولین بازی این هفته در سیرجان دو تیم مدعی گل‌گهر و سپاهان اصفهان مقابل هم صف‌آرایی کردند؛ در روز بازگشت امیر قلعه‌نویی به کنار زمین، سیرجانی‌ها به دنبال رسیدن به صدر جدول بودند و طلایی‌پوشان اصفهانی در این مسابقه خارج از خانه برای حفظ روند صدرنشینی خود تلاش می‌کردند.

خیلی زود روی ارسال امین پورعلی در دقیقه ۲، آرمین سهرابیان در موقعیتی مشکوک به آفساید موفق به گلزنی برای تیمش شد تا شاگردان امیر قلعه‌نویی در این بازی خانگی خیلی زود پیش بیفتند؛ بعد از این گل، سپاهانی‌های برای به ثمر رساندن گل تساوی جلو آمدند و حتی ضربه پنالتی هم نصیب آن‌ها شد، اما ضربه مغانلو را فروزان مهار کرد. بعد از این پنالتی، حملات گل‌گهری‌ها ادامه پیدا کرد و مهدی تیکدری توانست روی ریباند ارسال مصلح، گل دوم و تثبیت‌کننده پیروزی تیمش را به ثمر برساند.

نیمه دوم را هم سرمه‌ای پوشان سیرجانی تهاجمی آغاز کردند و توانستند با شلیک دیدنی تیکدری به گل سوم دست پیدا کنند تا خیالشان از پیروزی در این بازی خانگی تا حدود زیادی آسوده شود؛ بعد از این گل، سیرجانی‌ها به دنبال مدیریت بازی بودند و طلایی‌پوشان اصفهانی برای رسیدن به گل جلوتر آمدند که این حملات روی یک کار تیمی برای سپاهان به بار نشست و دانیال اسماعیلی‌فر موفق شد روی پاس نورافکن گل اول تیمش را بزند.

بعد از این گل که در دقیقه ۵۶ به ثمر رسید، تلاش بازیکنان سپاهان برای رسیدن به گل‌های بیشتر بی‌ثمر بود و گل‌گهری‌ها هم به دنبال مدیریت بازی بودند؛ در دقیقه ۸۸ روی یک ضد حمله سرعتی، مرتضی تبریزی فرصت طلایی گلزنی را برای سعید صادقی ساخت و او هم با ضربه دقیق خود گل چهارم را زد تا جشنواره گل شاگردان قلعه‌نویی مقابل صدرنشین لیگ تکمیل شود. در اوقات تلف شده اسماعیلی‌فر یک گل دیگر برای تیمش زد اما درخشش او برای بازگشت سپاهان کافی نبود تا گل‌گهر با نتیجه ۴-۲ این بازی را به سود خود به پایان ببرد.

با این نتیجه، گل‌گهر با ۱۶ امتیاز موقتاً صدرنشین جدول لیگ شد و سپاهان علی‌رغم تفاضل برابر، به دلیل قانون بازی رودررو به رتبه دوم با ۱۶ امتیاز سقوط کرد؛ در صورت این‌که دربی پایتخت با برنده به پایان برسد، احتمال تغییر در صدر جدول وجود دارد.

هفته هشتم لیگ برتر؛ شنبه: ۱۴۰۰۰۹۱۳ ساعت ۱۵ استادیوم: اختصاصی گل‌گهر بدون تماشاگر داور: حسن اکرمی کمک‌ها: محمد عطایی و علیرضا مرادی؛ داور چهارم: سعاد وفاپیشه ناظر داوری: حیدر شکور

گل‌گهر سیرجان:

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

سپاهان اصفهان:

سرمربی: محرم نویدکیا

کارت زرد:

شرح گل‌ها:

گل‌گهر ۱ – سپاهان ۰ (دقیقه ۲: آرمین سهرابیان): روی ارسال ضربه ایستگاهی توسط سعید صادقی از سمت راست، آرمین سهرابیان مدافع پیش‌تاخته سیرجانی‌ها توانست با تیزهوشی توپ را قطع کند و به گوشه دروازه سپاهان فرستاد تا خیلی زود گل برتری برای گل‌گهر به ثمر برسد. البته این گل در شرایطی به ثمر رسید که مشکوک به آفساید بود.

گل‌گهر ۲ – سپاهان ۰ (دقیقه ۴۰: مهدی تیکدری): شایان مصلح توپ را از سمت چپ روی دروازه سپاهان ارسال کرد اما سانتر او با ضربه سر عزت‌الله پورقاز برگشت داده شد که در برگشت مهدی تیکدری با شوتی تماشایی توپ را به گوشه دروازه سپاهان فرستاد تا پیروزی شاگردان قلعه‌نویی در نیمه اول تثبیت شود.

گل‌گهر ۳ – سپاهان ۰ (دقیقه ۵۴: مهدی تیکدری): پاس در عمل امین پورعلی با فرار سرعتی و عالی مهدی تیکدری همراه شد و وینگر سرعتی گل‌گهری‌ها توانست گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر برساند تا برتری سیرجانی‌ها قطعیت پیدا کند.

گل‌گهر ۳ – سپاهان ۱ (دقیقه ۵۶: دانیال اسماعیلی‌فر): روی کار تیمی زیبا و پاس کات‌بک امید نورافکن، دانیال اسماعیلی‎‌فر از حوالی نقطه پنالتی به توپ ضربه زد و توانست یکی از گل‌های خورده تیمش را جبران کند.

گل‌گهر ۴ – سپاهان ۱ (دقیقه ۸۸: سعید صادقی): روی ضد حمله سرعتی بازیکنان گل‌گهر، مرتضی تبریزی موقعیتی تک به تک را برای سعید صادقی ساخت و او نیز با ضربه‌ای دقیق گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

گل‌گهر ۴ – سپاهان ۲ (دقیقه ۹۰ ۴: دانیال اسماعیلی‌فر): با پاس محمدرضا خلعتبری، درون محوطه جریمه سپاهان دانیال اسماعیلی‌فر صاحب توپ شد و توانست با ضربه‌ای دقیق گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند.

لحظات حساس:

دقیقه ۱۰: سعید صادقی وینگر سرعتی گل‌گهر اقدام به شوت‌زنی از پشت محوطه جریمه سپاهان داشت که شوت او به شکلی خطرناک از کنار دروازه کنت به بیرون رفت. دقیقه ۱۶: روی یک کار تیمی، نفوذ دانیال اسماعیلی‌فر از سمت راست روی دروازه گل‌گهر خطرساز شد که ضربه او از زاویه بسته با واکنش محسن فروزان همراه شد و او توپ را در اختیار گرفت. دقیقه ۱۸: شوت ناگهانی امید نورافکن به سوی دروازه گل‌گهر بسیار خطرناک بود که محسن فروزان در دو مرحله به سختی آن را مهار کرد.

دقیقه ۳۲: پنالتی به دست آمده برای سپاهان را محسن فروزان مهار کرد؛ در حالی‎‌که شهریار مغانلو پشت ضربه توپ ایستاده بود، فروزان توانست با یک واکنش دیدنی و تشخیص درست مسیر توپ مانع از رسیدن سپاهان به گل تساوی شود.

دقیقه ۳۵: روی پاس مهدی تیکدری، حرکت انفرادی زیبای سعید صادقی با ضربه خوبی همراه نشد و شوت وینگر گل‌گهری‌ها به شکلی خطرناک از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

دقیقه ۴۴: روی حملات یکپارچه سپاهان برای جبران نتیجه، دو صحنه متوالی مشکوک به پنالتی برای سپاهان درون محوطه جریمه گل‌گهر رخ داد که حسن اکرمی داور مسابقه هیچ اعتقادی به پنالتی نداشت و این تصمیم او با واکنش تند سپاهانی‌ها همراه شد.

دقیقه ۷۲: شوت دیدنی آرمین سهرابیان به شکلی خطرناک به بیرون رفت و او موفق به ثبت دومین گل خود در این بازی نشد.

در حاشیه

* با توجه به گذراندن نیمی از دوران محرومیت و رأی کمیته استیناف، امیر قلعه‌نویی و سعید الهویی حکم محرومیت ۶ ماهه‌شان تعلیلف شده و امروز برای نخستین‌بار در فصل جدید، سرمربی و مربی گل‌گهر در کنار زمین حضور دارند. * پیش از شروع مسابقه، امیر قلعه‌نویی و محرم نویدکیا که تجربه همکاری با یکدیگر به عنوان سرمربی و بازیکن را دارند، خوش و بش گرمی با یکدیگر داشتند.

* گل‌گهر سیرجان یکی از سه تیم بدون شکست در ۷ دیدار آغازین فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران است. * سپاهان اصفهان با یک گل خورده در ۷ دیدار اخیر، بهترین خط دفاعی را در لیگ امسال دارد.

برای تماشای خلاصه این دیدار کلیک کنید

گزارش خطا

کاربر گرامی ، به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

نتیجه بازی گل گهر با سپاهان