فروش دوچرخه دست دوم


فروش دوچرخه دست دوم

لیست انواع آگهی‌های خرید، فروش و قیمت دوچرخه کودک و بزرگسال نو وکارکرده در ایران و انواع دوچرخه های کوهستان، جاینت، حرفه ای، کورسی نو و دست دوم تمیز با قیمت مناسب در شیپور


دوچرخه سایز ۱۶

لحظاتی پیش

مازندران، نوشهر، خیابان شهید خیریان

دوچرخهاسکیتاسکوتر

دوچرخه

دوچرخه یکی از وسایلی است که از دوران کودکی تا بزرگسالی به‌عنوان یکی از سرگرمی‌ها و تفریحات سالم شناخته می‌شود. جالب است بدانید که به دلیل ترافیک‌های سنگین در خیابان‌ها شهرهای بزرگ مانند تهران، چند سالی است که دوچرخه به یکی از بهترین وسایل حمل و نقل درون شهری تبدیل شده است.

با استفاده از دوچرخه به کاهش آلودگی‌ها و ترافیک کمک کرده و در برخی موارد حتی زودتر هم به مقصد می‌رسیم. از طرفی با توجه به اینکه دوچرخه‌سواری نوعی ورزش محسوب می‌شود، برای سلامتی هم مفید خواهد بود. در این ورزش، علاوه‌بر تقویت عضلات ساق پا و ران، خطر بیماری‌های قبلی هم کاهش پیدا می‌کند.

یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمان خرید دوچرخه باید به آن توجه کنید، جنس بدنه و مواد بکار رفته در ساخت آن است. جنس بدنه نشان‌دهنده میزان استحکام و کاربرد دوچرخه است. به‌ عنوان مثال دوچرخه‌های کوهستان دارای بدنه محکم‌تری بوده و از طرفی دارای فنرهای قوی‌تری هم هستند که اجازه می‌دهد دوچرخه انعطاف بیشتری در مسیرهای ناهموار داشته و در برابر ضربه‌های وارده مقاومت کند.

دوچرخه‌های شهر معمولاً از آلومینیوم ساخته می‌شوند چون ضربات زیادی را متحمل نخواهند شد و علاوه‌براین تایرهای آن‌ها باریک است. مواد دیگری که فریم دوچرخه با آن ساخته می‌شود شامل فولاد، کربن، آلیاژ منیزیم، استیل و آهن است.

در موقع خرید دوچرخه به این نکته توجه کنید که هر چقدر دوچرخه سبک‌تر باشد نه تنها با شتاب بیشتری حرکت خواهد کرد بلکه کنترل آن نیز راحت‌تر خواهد بود. قطعات یک دوچرخه تأثیر زیادی روی کیفیت و عملکرد آن دارد.

یکی از مهم‌ترین این قطعات، ترمز است. ترمز در دوچرخه نقش حیاتی دارد خصوصاً در مورد دوچرخه‌های کوهستان که در مسیرهای ناهموار و خطرناک استفاده می‌شوند. ترمزهای مکانیکی دیسکی و هیدرولیکی دیسکی یک از بهترین انواع ترمزها هستند که بیشتر برای دوچرخه‌های حرفه‌ای استفاده می‌شوند.

انواع دوچرخه

دوچرخه‌ها در انواع گوناگونی طراحی و ساخته می‌شوند و هر کدام از آن‌ها کاربرد خاص خود را دارند. با توجه به ویژگی‌ها و کاربرد‌های این وسیله می‌توانید برای خرید دوچرخه اقدام کنید. برای خرید یک دوچرخه متناسب با ویژگی‌ها و نیاز شما و محیطی که می‌خواهید از آن استفاده کنید، باید انواع دوچرخه را بررسی کنید. در حال حاضر دوچرخه‌های مختلفی طراحی شده و در بازار عرضه می‌شوند. انواع دوچرخه‌های موجود در بازار به شرح زیر هستند.

دوچرخه شهری

دوچرخه برقی

دوچرخه کوهستان

دوچرخه جاده یا کورسی

دوچرخه تاشو

دوچرخه BMX

خرید دوچرخه از سایت دیوار

در سایت دیوار می‌توانید امکان مقایسه کیفیت و قیمت انواع دوچرخه نو و دست دوم را دارید. از میان هزاران آگهی دوچرخه، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و اقدام به خرید کنید.

فروش دوچرخه دست دوم