ساعت ونکوور الان


ساعت ونکوور الان

خانه مطالب عمومی ساعت ونکوور آخرین اخبار تراست را دنبال کنید اطلاع از آخرین اخبار مهاجرت و آفرهای ویژه خبرنامه هفتگی تراست شهرهای کانادا نتایج بیشتر ساعت ونکوور فهرست مطالب ساعت ونکوور کانادا ساعت به وقت محلیونکوور ، کانادا ساعت به وقت محلیتهران ، ایران لینک های مفید! شهر ونکوور در کانادا یکی از پیشرفته‌ترین […]


خانه مطالب عمومی ساعت ونکوور

آخرین اخبار

تراست را دنبال کنید

اطلاع از آخرین اخبار مهاجرت و آفرهای ویژه

خبرنامه هفتگی تراست

شهرهای کانادا

نتایج بیشتر

ساعت ونکوور

فهرست مطالب

ساعت ونکوور کانادا

ساعت به وقت محلیونکوور ، کانادا

ساعت به وقت محلیتهران ، ایران

لینک های مفید!

شهر ونکوور در کانادا یکی از پیشرفته‌ترین و زیباترین مناطق کشور است که هر ساله مهاجران بسیاری از ایران و سایر کشورها به آن مهاجرت می‌کنند. ساعت ونکوور از اهمیت زیادی برای مهاجران برخوردار است چرا که اختلاف ساعتی ایران با آن زیاد است و برای تنظیم برنامه‌ها باید به آن دقت داشت. این شهر در غربی‌ترین مناطق کشور کانادا قرار گرفته است و به عنوان پر جمعیت‌ترین شهر ایالت بریتیش کلمبیا نیز شناخته می‌شود. جمعیت آن در حدود ۲.۶ میلیون نفر است و این میزان در طول سال‌های اخیر رشد قابل توجهی را به خود دیده است به طوری که این میزان از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۲۰ رشدی برابر با ۶۰۰ هزار نفر را داشته است.

Va couve شهر مهمی در ایالت بریتیش کلمبیا و در کل کشور کانادا به شمار می‌رود و در رتبه‌بندی جمعیتی، سومین شهر پرجمعیت کشور است. با این شرایط، جمعیت مهاجر زیادی نیز از مناطق مختلف ایران در آن حضور دارند که برای تحصیل در ونکوور یا ادامه شغل آن را برای مهاجرت انتخاب کرده‌اند. ساعت ونکوور درEST و استاندارد GMT روی منفی ۸ قرار دارد و با کمی دقت در این مورد می‌توان دریافت این میزان، اختلاف زمان قابل توجهی با شهرهای شرقی کشور کانادا دارد. برای نمونه، ساعت تورنتو که یکی از شهرهای ایالت آنتاریو است روی منفی ۵ قرار دارد و با مقایسه آن‌ها، ساعت ونکوور با مقدار سه ساعت عقب‌تر از تورنتو است.

در صورتی که زمان رسمی این شهر را با مناطق مختلف کشور ایران مقایسه کنیم، اختلاف قابل توجهی را در مورد آن مشاهده خواهیم کرد. این اختلاف به دلیل موقعیت مکانی و واقع شدن آن در یکی از دورترین نقاط نسبت به ایران است و این مسافت منجر به ایجاد اختلاف ساعتی آن با ایران می‌شود. باید اشاره کرد، زمان بین‌المللی استاندارد GMT برای کشور ایران روی مثبت ۳:۳۰ قرار دارد و در صورت یک محاسبه کوتاه می‌توانیم اختلاف زمانی یازده و نیم را در مورد ساعت ونکوور و ایران را مشاهده کنیم. این اختلاف زمانی در مورد بعضی از شهرهای کانادا مانند مناطق کبک یا انتاریو کمتر است و در حدود هشت و نیم ساعت برآورد می‌شود.

درباره مهاجرت به ونکوور، جغرافیای کانادا و جمعیت کانادا بیشتر بخوانید.

ساعت به وقت ونکوور

در واقع، کشور کانادا یک منطقه وسیع جغرافیایی در آمریکای شمالی است که پس از روسیه به عنوان دومین کشور بزرگ جهان تلقی می‌شود. همین وسعت کانادا منجر به اختلاف در زمان طلوع و غروب خورشید خواهد شد و در نتیجه می‌توان تفاوت زمانی زیادی را در ساعت ونکوور با شهرهای دیگر مشاهده کرد. در حالتی که شما از مناطق شرقی کشور کانادا یعنی ایالت‌های کبک و انتاریو به سمت غرب آن یعنی ایالت‌های آلبرتا و بریتیش کلمبیا حرکت کنید، اختلاف زمانی کشور ایران با مناطق مختلف نیز افزایش پیدا می‌کند. بر همین اساس، شما در مقایسه با شهرهای دیگر، تفاوت زمانی بیشتری در مورد ونکوور خواهید دید.

همان‌طور که اشاره شد، ساعت ونکوور کانادا و ایالت BC کانادا روی GMT منفی ۸ قرار دارد. این میزان در مورد ایالت‌های شرقی آن یعنی آلبرتا، ساسکاچوان و مانیتوبا روی منفی ۷ یا منفی ۶ قرار دارد و این میزان در مورد شرقی‌ترین ایالت کشور کانادا یعنی کبک روی منفی ۵ است. در صورتی که نیاز به محاسبه اختلاف زمانی شهرهای مختلف کانادا را با ایران داشته باشید، این کار از طریق در نظر گرفتن زمان ایران یعنی GMT استاندارد مثبت ۳:۳۰ و ساعت شهر مورد نظر امکان‌پذیر است. برای نمونه، تفاوت زمانی بریتیش کلمبیا با ایران یازده و نیم خواهد بود.

ساعت ونکوور هم اکنون

ساعت ونکوور و اطلاعات مربوط به زمان لحظه‌ای این شهر از طریق قسمت مربوطه در وب سایت تراست در اختیار شما قرار دارد. البته، در صورت نیاز به اطلاع از زمان شهرهای دیگر کشور کانادا نیز می‌توانید از امکانات وب سایت استفاده کنید که به صورت دقیق برایتان ارائه شده است. برای اطلاعات در مورد طول روزها و شب‌ها در فصل‌های مختلف نیز می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

باید گفت، ساعت ونکوور در مقایسه با شهرهای مختلف ایالت کبک و انتاریو نیز تفاوت زیادی دارد. این میزان اختلاف در حدود سه ساعت است و این موضوع مساحت کانادا و مسافت زیاد بین شهرهای غربی و شرقی آن را نشان می‌دهد. با این شرایط، ونکوور که در ایالت بریتیش کلمبیا و مناطق غربی کشور قرار گرفته است، باید تفاوت زمانی بیشتری با ایران داشته باشد که همین گونه نیز هست. برای مثال می‌توان گفت، در صورتی که ساعت ونکوور ۱۲ ظهر را نمایش دهد، ساعت ایران ۱۱:۳۰ شب است و این اختلاف زمانی یکی از نکات قابل توجه در مورد مسافت بین ایران و این شهر است.

البته، شرایط زمانی شهر و طلوع و غروب خورشید تشابه زیادی با مناطق مختلف ایران دارد و از جمله نکات بااهمیت در مورد این شهر است که در صورت نیاز به اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. باید گفت، شما تفاوت مهمی را در مقایسه آن با شهرهایی مانند تورنتو خواهید دید که به دلیل واقع شدن آن در مناطق غربی کشور است. این تفاوت طولانی‌تر بودن شب‌های زمستانی و روزهای تابستانی در ونکوور است. شب‌های طولانی در این شهر تا حدود ۱۲ ساعت خواهد رسید و در کنار آن، شما روزهای ۱۵ تا ۱۶ ساعته را نیز در وسط تابستان تجربه می‌کنید. این نکته مهمی در مورد ساعت ونکوور و شرایط روز و شب‌های آن است که به عنوان یکی از غربی‌ترین شهرهای کشور کانادا به حساب می‌آید.

همچنین با مراجعه به صفحه ساعت به وقت کانادا در تراست، اطلاعاتی کاملی درباره شهرهای مهاجرپذیر کانادا کسب کنید.

اختلاف ساعت ایران و ونکوور

اختلاف زمانی این شهر با ایران در حدود یازده و نیم است و این مقدار را می‌توانید از طریق GMT برآورد کنید. شهرهای واقع در ایالت‌های کبک و انتاریو که در شرق کشور قرار دارند، اختلاف زمانی کمتری با ایران خواهند داشت و این موضوع به دلیل مسافت کمتر نسبت به شهرهای ایران است. در کنار آن، هر چقدر که به مناطق غربی کشور کانادا حرکت می‌کنید، این اختلاف ساعتی از حدود هشت به یازده و نیم خواهد رسید. بنابراین، اگر اختلاف ساعت ونکوور را با ایران در نظر بگیرید، این مقدار باید بسیار بیشتر از شهرهایی مانند تورنتو باشد.

زمان‌های طلوع و غروب خورشید در بسیاری از مناطق و ایالات کانادا یکی از مزایای مهم آن برای مهاجران ایرانی تلقی می‌شود. باید در نظر داشت که شما اختلاف زمانی زیادی را در مورد ساعت ونکوور و کشور ایران دارید اما با یک مقایسه جزئی، می‌توانید تناسب شرایط روز و شب را در مورد آن مشاهده کنید. ممکن است این مزیت در بسیاری از مقاصد مهاجرت مانند سوئد یا استرالیا وجود نداشته باشد و در نتیجه مشکلاتی را برای مهاجران ایرانی به وجود آورد.

ساعت ونکوور الان

در صورت نیاز به اطلاع دقیق از ساعت ونکوور، قابلیت نمایش لحظه‌ای زمان این شهر در وب سایت موسسه مهاجرتی تراست فراهم شده است. علاوه بر آن، شما می‌توانید ساعات رسمی و اوقات شرعی کانادا و شهرهای مهم این کشور را نیز در این وب سایت مشاهده کنید و از اختلاف زمانی کانادا با ایران مطلع شوید.

با در نظر گرفتن ساعت ونکوور و زمان‌های طلوع و غروب خورشید، درست است که اختلاف زمانی قابل توجهی با شهرهای ایران وجود دارد اما شما می‌توانید برنامه خود را در طول سال به خوبی پیش ببرید. این مزیتی است که مهاجران ایرانی در اختیار خواهند داشت که به دلیل مشابه بودن طول روزها و شب‌های ونکوور و مناطق ایران است.

بیشتر بخوانید

اوقات شرعی ونکوور

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست

سوالات متداول

شما در شهرهای کانادا نیز می‌توانید تغییرات مختلفی در طول روز و شب مشاهده کنید. برای نمونه، روزها در طول فصل زمستان کوتاه هستند و با عبور از این فصل مدت آن‌ها افزایش پیدا می‌کند. طول روزهای شهر ونکوور در زمستان بین ۸ تا ۹:۳۰ ساعت است که این میزان در فصل تابستان به ۱۵ یا ۱۶ ساعت خواهد رسید.

این تفاوت زمانی مقدار یازده و نیم ساعت است. GMT استاندارد این شهر روی منفی هشت قرار دارد و با احتساب ساعت ایران که روی مثبت ۳:۳۰ است، اختلاف آن‌ها یازده و نیم خواهد بود.

در فصل زمستان شب‌ها طولانی‌تر است و تا ۱۲ ساعت نیز می‌رسد. در کنار آن، شما در فصل تابستان روزهای طولانی‌تری را مشاهده خواهید کرد.

به دلیل این که ونکوور در قسمت غربی کشور قرار گرفته است و مسافت زیادی بین این شهر و مناطق شرقی وجود دارد، تفاوت زمانی نیز زیاد است. برای نمونه، این میزان با مقایسه پایتخت کانادا یعنی اتاوا و ساعت ونکوور عدد سه است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

نام *

ایمیل *

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

Δdocume .ge Eleme ById( ak_js_1 ).se A ibu e( value, ( ew Da e() ).ge Time() );

ساعت ونکوور الان