قسمت نهم سه خواهر


قسمت نهم سه خواهر

گیتی تودی : مجله عمومی و تخصصی با پوشش مطالب و مقالات روز و کاربردی در جهت بسط و توسعه محتوای فارسی در فضای اینترنت


پیش نمایش دوم قسمت جدید سه خواهر

کانال تلگرامی سرگرمی های گیتی

قسمت ۹ سریال سه خواهر Uc Kiz Ka des

قسمت ۹ سریال سه خواهر Uc Kiz Ka des ، درامی با ستارگان شناخته شده ، یک تحول و چرخش ناگهانی ، سومر – تورکان و مینه را در شرایطی متفاوت قرار می دهد …

قسمت ۹ سریال بابا Baba که تیزر آن را می توان به طور کامل از این لینک تماشا کرد ؛ سومر به سمت مینه برمی گردد! سومر نمی تواند اشتیاق مینه را تحمل کند و تصمیم می گیرد جبران کند و این به معنای فاصلهع از تورکان خواهد بود. با این حال، تورکان در معرض قلدری روچان قرار دارد. ترکان چه خواهد کرد؟ ، قسمت نهم ، سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰ به وقت محلی از ای تی وی پخش خواهد شد .

تیزر قسمت ۹ را می توان از این لینک تماشا کرد 

 هفته ای که گذشته سریال سه خواهر ، در جایگاه چهارم قرار گرفت. فروش بین المللی این سریال نیز آغاز شده و این برای طرفداران خبر خوبیست زیرا حاشیه امنی محکم تر از ریتینگ برای تداوم تولید سریال به وجود خواهد آورد.

اما آنچه در قسمت قبلی ( هشتم ) دیدیم :

تورکان نه تنها برای سومر، بلکه برای سایر اعضای خانواده نیز مفید است.

سومر با دیدن مینه و نیهات با هم در اتاق بیمارستان گیج می شود. او شروع به سوال می کند که آیا بچه مال خودش است. اگرچه مینه سعی می کند او را متقاعد کند، اما این رابطه برای سومر کاملاً تمام شده است. تورکان که فکر می کند شوهرش افسرده شده سعی می کند با سومر باشد و او را خوشحال کند. آنها برای یکدیگر خوب هستند. گرچه تورکان در این روند تبدیل به چسب زخمی برای سومر می شود، اما باعث می شود که مناظر ناآشنا در ویلای کورمانز نمایان شود. تورکان نه تنها برای سومر، بلکه برای سایر اعضای خانواده نیز مفید است.

از سوی دیگر، مینه پس از اطلاع از اینکه نیهات توسط روچان خانم به آیوالیک آورده شده و عشق آنها دستخوش یک مذاکره شده است، نامه ای به سومر می نویسد و در آن تمام حقیقت را توضیح می دهد. اما نامه به دست تورکان می افتد.

قسمت نهم سه خواهر