بن کتاب نمایشگاه کتاب ۱۴۰۱


بن کتاب نمایشگاه کتاب ۱۴۰۱

سوالات متداول ورود       ثبت نام سامانۀ ثبت نام«یارانۀ اعتباری خرید کتاب» سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران «خانه کتاب و ادبیات ایران» به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در «سی و سومین نمایشگاه […]


بن کتاب نمایشگاه کتاب ۱۴۰۱

سوالات متداول

ورود       ثبت نام

سامانۀ ثبت نام«یارانۀ اعتباری خرید کتاب»

سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

«خانه کتاب و ادبیات ایران» به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در «سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» اقدام به توزیع بن اعتباری خرید برای اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان سراسر کشورنموده است.

لطفا قبل از ثبت نام به نکات زیر توجه کنید:

فیلم آموزشی نحوه ثبت نام و دریافت یارانه خرید کتاب(کلیک کنید)

پشتیبانی : ۰۲۱۹۱۰۰۹۸۹۸

ساعت پاسخگویی: ۱۸-۹(در صورت عدم پاسخگویی از طریق گزینه های ارسال تیکت و یا تماس با ما اقدام نمایید.)

ورود       ثبت نام

                                                                                                           

زمان ثبت نام بن خرید کتاب برای دانشجویان سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱

در این مقاله از نحوه و زمان ثبت نام بن خرید کتاب برای دانشجویان در سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ مطلع می شوید. یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بانک صادرات ایران تامین شده است. در ادامه از جزئیات کامل خبر مطلع می شوید:

ثبت نام یارانه بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب ۱۴۰۰-۱۴۰۱

زمان ثبت نام یارانه بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب ، مهلت اعتبار بن خرید و … به اطلاع مشمولان دریافت یارانه بن کتاب دانشجو می رسد:

? آغاز ثبت‌ نام برای دریافت بن اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور از روز چهارشنبه (بیست‌ و دوم دی‌ ماه ۱۴۰۰) است. این گروه از عزیزان می توانند برای دریافت بن خرید به خانه کتاب و ادبیات ایران مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند.

آغاز ثبت‌نام بن خرید کتاب

? اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان برای دریافت بن اعتباری خرید کتاب از امروز در ke ab.i ثبت‌نام کنند. بن کتاب برای دانشجویان و طلاب ۲۵۰ هزار تومان و اعضای هیئت علمی ۵۰۰ هزار تومان است.

? دومین نمایشگاه مجازی کتاب از ۳ تا ۱۰ بهمن برگزار می‌شود. ?زمان ثبت نام یارانه از ۱۴۰۰۱۰۲۲ ساعت ۹ صبح آغاز شد.

“مهلت زمان ثبت نام یارانه اعتباری خرید کتاب از تاریخ ۱۴۰۰۱۰۲۲ ساعت ۹ صبح شروع می شود و زمان خرید کتاب از سامانه فروش نمایشگاه از ۳ تا ۱۰ بهمن ماه است”

دانشجویان، طلاب و اعضای هیات علمی می‌توانند برای چگونگی از شرایط و نحوه ثبت‌نام با شماره تلفن های مندرج در این مقاله (سامانه صدای مشاور) تماس بگیرند.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از یکم تا ششم بهمن‌ماه در bo . ibf.i برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام ناشران‌، بن نمایشگاه،‌ سرویس‌های ارسال‌ کتاب و سامانه فروش کتاب می‌توانند با سامانه پاسخگویی نمایشگاه مجازی کتاب به شماره تلفن های زیر تماس بگیرند:

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

بن کتاب نمایشگاه کتاب ۱۴۰۱